Всього поставлено питань:
1000+
Новини
Нові правила встановлення курсу валют: роз’яснення НБУ [UA]
23.05.2022
Офіційний курс гривні до долара США залишається фіксованим – на рівні 29,25 грн/дол. США. Незмінними також залишаються обмеження на встановлення курсу банками в безготівковому сегменті валютного ринку. Проте з 21 травня 2022 року НБУ дозволив банкам не обмежувати свої курси з продажу готівкової валюти.
Роз’яснення МОЗ: у яких випадках українці, які перебувають за кордоном, можуть оформити лікарняний дистанційно й отримати державні соціальні виплати [UA]
16.05.2022
Міністерство охорони здоров’я України спростило оформлення лікарняних для переселенців за кордоном, які стали тимчасово непрацездатними. Ці нові правила стосуються окремих категорій непрацездатності.
Кабінет Міністрів України спростив процедуру отримання посвідчення водія [UA]
11.05.2022
Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. 10 травня КМУ прийняв постанову "Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні".
Запрацювала платформа, де в режимі реального часу відображається статус територій [UA]
10.05.2022
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством цифрової трансформації України запустили цифрову платформу, де в режимі реального часу відображаються території, які є тимчасово окупованими, а також тими, що знаходяться в оточенні (блокуванні) та на яких ведуться активні бойові дії.
Спрощено процедуру надання допомоги з безробіття [UA]
10.05.2022
7 травня набрав чинності Закон № 2220-ІХ, який спрощує процедуру реєстрації безробітних українців та прискорює отримання виплат.
Наказом Мінреінтеграції №85 від 06.05.2022 затверджено нову редакцію переліку, на основі якого здійснюються виплати внутрішньо переміщеним особам [UA]
09.05.2022
До переліку було додано три територіальні громади Миколаївської області та одну громаду Запорізької області. Повний перелік – за посиланням.
Підприємці отримають 6500 грн. за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб [UA]
08.05.2022
Як повідомило Міністерство цифрової трансформації України, тепер роботодавці, які найматимуть внутрішньо переміщених осіб до себе на роботу, отримають 6500 грн. за кожного працевлаштованого. Компенсацію можна отримувати за перший та другий місяць роботи вимушеного переселенця.